Restorānu, kafejnīcu, bistro ēdiena pasūtīšanas aplikācija

Microsoft Office Suite lietojumprogrammas Androidiem iegūs tumšu tēmu

Microsoft Word, Excel, and PowerPoint būs tumšos toņos

Tiek baumots, ka Microsoft Office savām Android lietotnēm iegūst tumšā režīma funkciju. Saskaņā ar tipsteru programmatūras gigants var ieviest Microsoft Word, Microsoft PowerPoint un Microsoft Excel lietotņu funkciju. Iepriekš Redmondas firma bija izstrādājusi funkciju savām Edge, OneDrive, Outlook un Attālās darbvirsmas lietotnēm. Microsoft ir strādājis, lai izveidotu labāku starpplatformu atbilstību mobilajām ierīcēm, caur kurām Office Suite Android ierīcēm varētu gūt vislielāko labumu.

Tomēr Microsoft pagaidām nav oficiāli apstiprinājis vai noliedzis.

Saskaņā ar itāļu izstrādātāja un tipstera Alessandro Paluzzi tvītu, Microsoft Word, PowerPoint, Excel for Android varētu iegūt tumšā režīma funkciju ar iespēju iestatīt tumšus, gaišus vai sistēmas noklusējuma iestatījumus. No nopludinātajiem ekrānuzņēmumiem, kas kopīgoti čivināt, ir redzams, ka, lai gan pilnai lietotnei ir tumšs fons, "dokumenta fons ir balts, bet viņi var izlemt padarīt to melnu pirms oficiālās izlaišanas", kā norādīts Paluzzi.

/

Nav oficiāla apstiprinājuma par to, kad atjauninājums tiks izlaists, ja vispār. Microsoft ieviesa tumšo režīmu Outlook mobilajai lietotnei 2019. gada augustā gan Android, gan iOS.

Tomēr, ja jūs neizmantojat Microsoft Office Suite, Google jau bija palaists tumšajā režīmā savām Docs, Sheets un Slide lietotnēm 2020. gada jūlijā. Izmantojot jauno funkciju, Android lietotāji automātiski varēs pārslēgties uz tumšo režīmu, kad viņi to darīs. atkārtoti ieslēdziet akumulatora taupīšanas režīmu. Šī funkcija ir pieejama arī attiecīgajās lietotnēs.

martā 09, 2021 10:03
Citi jaunumi
Populārās aplikācijas
1
Saldus TiTiCe
TiTiCe Pircējiem
4
5
Saldus TiTiCe Veikali
TiTiCe Veikaliem
9
Ideālā Valsts
Masu Informācijas līdzekļi
10
Valmiera
Latvijas Pilsētu