Google fit aplikācijas jaunās funkcijas būs pieejamas Pixel tālruņiem

Google sola nākotnē aplikāciju padarīt pieejamu citiem tālruņu modeļiem

 Lietotne Google Fit tagad, izmantojot tālruņus, piedāvā iespēju izmērīt sirdsdarbības ātrumu un elpošanas ātrumu. Šīs jaunās funkcijas Pixel tālruņiem tiek ieviestas tikai pagaidām, taču tiek ziņots, ka uzņēmums ir apstiprinājis, ka tas "nākotnē tiks paplašināts, iekļaujot vairāk Android ierīču".

Google pagājušajā mēnesī paziņoja par šīm jaunajām lietotnes Google Fit sirdsdarbības un elpošanas ritma mērīšanas funkcijām. Tad uzņēmums bija apsolījis, ka Pixel tālruņi to iegūs vispirms.

Pagājušajā nedēļā tehnoloģiju gigants, izmantojot emuāru, paziņoja, ka no nākamās nedēļas tā ar lietotnes Google Fit palīdzību varēs izmērīt elpošanu un sirdsdarbības ātrumu atbalstītajos Pixel tālruņos. Tagad tā ir publicējusi video pamācību par jauno funkciju izmantošanu un Google ir apstiprinājusi, ka izlaišana sākās pirmdien. Paziņojumā Google saka: “Mēs izmantojam iespēju izmērīt jūsu sirdsdarbības ātrumu un elpošanas ātrumu, izmantojot Google Fit, izmantojot tikai tālruņa kameru. Šīs funkcijas vispirms ir pieejamas lietotnē Google Fit, kas paredzēta tālruņiem Pixel, un nākotnē tās tiks paplašinātas, iekļaujot citas Android ierīces. ”

 

Video apmācība parāda, kas lietotājiem jādara, lai izmērītu sirdsdarbības ātrumu un elpošanas ātrumu, izmantojot lietotni Google Fit.

Pārliecinieties, vai izmantojat jaunāko lietotnes versiju, lai varētu izmantot jaunās funkcijas. Noklikšķiniet uz sirdsdarbības ikonas, kas parādās sākuma ekrānā, piedāvājiet visas nepieciešamās atļaujas un novietojiet pirkstu uz aizmugurējās kameras, kas pilnībā aizsedz objektīvu. Pēc tam lietotne noteiks jūsu pulsu un piedāvās jums rezultātus, pamatojoties uz apkopotajiem datiem.
Lai mērītu elpošanas ātrumu, noklikšķiniet uz attiecīgās ikonas mājas lapā, dodiet visas atļaujas un atbalstiet tālruni slīpā stāvoklī, lai mērīšanas sākumā tas varētu noteikt visu jūsu ķermeni no jostasvietas uz augšu. Sāciet elpot un ļaujiet kamerai vērot krūšu kurvja kustības, lai noteiktu elpošanas ātrumu. Rezultāti tiek parādīti lietotnē, kuru var saglabāt vēlākai diagnostikai.
Kā jau minēts, tas pašlaik tiek izmantots tikai Pixel tālruņu lietotājiem, un atbilstošie lietotāji var lejupielādēt lietotni Google Fit no Google Play veikala.

martā 09, 2021 09:51
Citi jaunumi
Populārās aplikācijas
1
Saldus TiTiCe
TiTiCe Pircējiem
4
5
Saldus TiTiCe Veikali
TiTiCe Veikaliem
9
Ideālā Valsts
Masu Informācijas līdzekļi
10
Valmiera
Latvijas Pilsētu