VisLatvijas TiTiCe

Reitings: 0.00 (Balsis: 0)

VisLatvijas Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs

TiTiCe - Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs:

Masu Informācijas Līdzekļa "Ideālā Valsts" reģ.Nr 000740369, uzņēmējdarbības projekts, kura mērķis ir palīdzēt Latvijas ražotājiem un Tirgotājiem pārdot savas preces un pakalpojumus.

Šī aplikācija ir VisLatvijas TiTiCe - Tirdzniecības centrs, kurā tirgojas Ražotāji un Tirgotāji, kas preci var nogādāt visas Latvijas teritorijā.


TiTiCe - mājaslapa un mobilā aplikācija, lai var iepirkties.
TiTiCe - Viens VisLatvijas Projekts, kur tirgojas Ražotāji un Tirgotāji, kas spēj nodrošināt preces piegādi visas Latvijas teritorijā un 50 Latvijas pilsētu lokālie TiTiCe centri, kur tirgojas Ražotāji un Tirgotāji, kas spēj nodrošināt preces piegādi dotajā Pilsētā.
Vislatvijas TiTiCe.
50 Latvijas pilsētu TiTiCe:
Aizkraukle, Aizpute, Alūksne, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Kandava, Ķegums, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Krāslava, Kuldīga, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Līvāni, Ludza, Madona, Ogre, Olaine, Pļaviņas, Preiļi, Rēzekne, Rīga, Rūjiena, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Sigulda, Skrunda, Smiltene, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Vangaži, Ventspils, Vīļāni.
Ja varat piegādāt preci visas Latvijas Teritorijā, sāciet tirgot VisLatvijas TiTiCe. Ja tikai savā pilsētā un vai tuvākajā, izvēlieties sev atbilstošo.
Ja, Jūsu pilsēta, ciemats vai apdzīvota vieta nav sarakstā, bet vēlaties sev tādu, lūdzu atsūtiet sms uz 28773839, izveidosim Jums visīsākajā laikā.

Vairāk info TE

Lietotāju atsauksmesPievienot komentāru & atsauksmi
Balstīts uz 0 Balsis un 0 Lietotāju atsauksmes
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Pievienot komentāru & atsauksmi
Mēs nekad nedalīsimies ar jūsu e-pastu nevienam citam.
Tehnoloģiskie jaunumi
Citas aplikācijas šajā kategorijā
Lejupielādēt ar QR kodu
  • Kategorija: TiTiCe
  • Platforma: Android
  • Izstrādātājs: "Ideālā Valsts"
  • Faila izmērs: 22
  • Lejupielādes: 1
  • Versija: 2.0.0
  • Pēdējo reizi atjaunināts: aprīlī 23, 2021
Redaktoru izvēle
Valmiera
Latvijas Pilsētu
Ideālā Valsts
Masu Informācijas līdzekļi
PapīrVeikals
Veikali